Týden plný skřítků a víl 11-15.8.2014

FOTOGALERII NALEZNETE NA RAJCE.NET - UZIVATEL lvicekdyjacek

https://lvicekdyjacek.rajce.idnes.cz/Vily_a_skritci_1_den/https://lvicekdyjacek.rajce.idnes.cz/

1.den

Skřítkové a víly hola hej, začíná nám táborový rej!
A hned první den příměstského tábora jsme měli napilno :-)
Nejprve jsme hráli seznamovací hry, potom jsme se skřítkem zdravotníčkem prozkoumali obsah lékarničky, vysvětlili si co se na co používá, kam se volá v případě úrazu a vyzkoušeli si ošetřit zraněnehého kamaráda. Po náročné práci, jsme se znovu proběhli po hřišti a hurá na obídek.
K obídku byla kuřecí polévka se zeleninou a nudlemi a přírodní kuřecí plátek s rýží. S plným bříškem, jsme ulehli k poobídkovému odpočinku.
Odpoledne bylo stejně náročné jako dopoledne. Nejprve výroba lucerniček, svačinka, hraní na hřišti a ještě jsme stihli vymalovat  omalovánky :-)

2.den

Druhý táborový den nám skřítkům a vílám propršel :-( Ale nálada byla skvělá a opět jsme si užili spousty legrace.
Hned po ránu jsme si do táborových deníku nakreslili skřítka zdravotníčka a potom jsme si užívali na zábavném dopoledni skřítků a víl. Soutěžili jsme, tvořili, sportovali a tančili :-) Na návštevu za námi přišla spousta maminek s vílí drobotinou a úplně malinkatými skřítky :-) I oni si užili spousty zábavy a po našem odchodu na obídek si zopakovali říkanky a zazpívali. Doufáme, že se jim u nás líbilo.
K dobré zábavě patří dobré jídlo a tak jsme si dali k obídků vynikají polévku a řízek s kaší. A protože počasí je ideální na spaní, tak jsme po obídku zalezli do pelíšků.
Po vydatném odpočinku jsme se pustili do tvoření. Nejprve trička, potom kytičková ozdoba třeba nad postýlku :-) A druhý táborový den je za námi. Co nám asi nachystá zítřek? Uvidíme, necháme se překvapit :-)

4.den

Čtvrtý táborový den skřítků a víl byl plný poznání. Vydali jsme se na procházku se skřítkem Všeználkem, který nás seznámil s různými druhy chutí, vůní, povolání, barev a naučil nás spousty nových věcí.
S plnou hlavou vědomostí jsme šly naplnit bříško:-) K obídku jsme měli rajskou polévku s rýží a kaši s karbanátkem.
Po obídku jako každý den následoval odpočinek, jenže skřítkům a vílám se spinkat nechtělo a tak se šli vyřádit na hřiště. Po zábavě na hřišti jsme se pustili do výroby strašidýlek z vlny. A předposlední táborový den nám utekl jako voda a zítra se těšíme na tajný výlet.......


5.den

Týden utekl jako voda a máme tu poslední táborový den skřítků a víl a s ním od pondělí slibovaný tajný výlet.
Autobus nás zavezl do Lednice, kde jsme navštívili muzeum hraček. Po cestě z muzea jsme našli dopis od skřítka Korálka, ve kterém jsme se dozvěděli, že skřítek si v lese schoval poklad a neví kde.......
Rozhodli jsme se, že mu, pomůžeme poklad najít a vydali se po stopách na dlouho cestu za pokladem. Po cestě na nás čekalo mnoho úkolů, které jsme úspěšně splnily a nak...onec jsme pod stromem v hrnci našli ztracený poklad. A protože byl skřítek Korálek moc rád, že se jeho poklad našel, jako správný kamarád se s námi rozdělil. To bylo radosti! Při rozdělování pokladu jsme zaslechli divný zvuk! Co by to tak asi mohlo být? Hladová bříška skřítků a víl. Na nic jsme nečekali a do restaurace pospíchali, rajskou omáčkou jsme hlad zahnali.
Při zpáteční cestě, jsme si ještě prohlídli dravce. A pak už huráááá na autobus. Čekání na autobus jsme si zpříjemnili zmrzlinkou  cestu domů někteří znavení skřítkové krátkým spánkem!
A jak už to tak bývá, vše hezké jednou končí a náš tábor není vyjímkou Takže nezbývá než popřát skřítkům a vílám hezký konec prázdnin a doufat, že se jim na táboře líbilo a brzy se zase uvidíme na některé z našich akcí, nebo dalším táboře!


ZTRATY A NALEZY - Po skončení příměstského tábora Týden plný skřítků a víl, zůstalo v šatně oblečení! Vyzvednout si jej můžete na TJ Lokomotiva příští týden od 7:00 do 16:00. jde například o : růžovou kšiltovku Hello Kitty, žluté tričko, dvoje tepláčky, černá mikinka aj.


Kontakt

Mateřské Centrum Lvíček Dyjáček

608799200


počítadlo.abz.cz