Týden se zvířátky 25-29.8.2014

FOTOGALERII NALEZNETE NA RAJCE.NET - UZIVATEL lvicekdyjacek

https://lvicekdyjacek.rajce.idnes.cz/Primestsky_Tabor_Tyden_se_zviratky_1.den/https://lvicekdyjacek.rajce.idnes.cz/

přihlášku na tábor najdete ZDE

MC Lvíček Dyjáček a OS stáj Salma srdečnou zvou děti na příměstské tábory!


   O další informace si můžete zavolat paní Franzové na telefonním čisle 722010768

nebo na emailu info@mclvicekdyjacek.cz

 Děkujeme

1.den

Dnes začal poslední příměstský tábor, tentokrát na Stáji Salma. A hned první den čekalo na malé farmáře spousty práce. Nejprve jsme se seznámili mezi sebou a potom se zvířátky na Stáji. Potom jsme šli natrhat trávu pro kačenky. Každý plný kyblíček :-) Potom jsme vybrali z písku zlato a stříbro, které tam zapomněli "nepořádní " kovbojové. Písek jsme pak naložili na kolečko a zasypali s ním díry ve stáji. Potom jsme chvíli hráli pohybové hry a odpočívali u omalovánek. Pak jsme "pomazlili" kozy a ovečky a vydali se na procházku před obídkem. Na procházce jsme si pověděli co žije v lese, co v rybníku atd....  S hlavou plnou vědomostí a tělem znaveným prací, jsme si dali k obídku vynikající rajskou omáčku. Někteří farmáři spořádali i 4 knedlíky! A po obídku zpět na Stáj k rozdělané práci. Pohrabali jsme výběh u koz, nanosili vodu kozám, oslíkům a koním. Zabraní do práce jsme si ani nevšimli jak čas běží a najednou stojí za plotem první maminky :-)
Tak honem sníst svačinku, ukázat rodičům zvířátka na Stáji a první den je za námi. Ti co vydrželi i po svačince ještě nachystali krmení kačenkám a zkusili si podojit kozu.
A zítra jdeme na Lokač slavit Vánoce v létě. Tuhle akci si nemůžeme nechat ujít! :-)

2.den

Druhý táborový den jsme se vydali na akci Vánoce v létě, kde jsme si užili spousty legrace a dostali i dáreček od ježíška. Fotky najdete zde.
Po návratu z akce, jsme se šli najíst do kempu Apollo. K obídku byl řízek a brambůrky. Po obídku, jsme chvíli malovali do táborových deníku, vytvořili ovečku a pak se pustili do úklidu. Také jsme viděli ukázku cvičení psa, kterou nám předvedla Klára s Falkou.
Po odpolední práci přišla na řadu svačinka a pak honem domů načerpat síly na další den.

3.den

Třetí táborový den, jsme se hned po ránu rozdělili na tři skupinky a konečně jsme se dostali k dlouho očekávanému krmení zvířátek. První skupinka krmila koníky, druhá králíky a třetí připravila krmení kačenkám a kozám.
Po nakrmení zvířátek jsme zasytili i naše hladová bříška a po svačince jsme vymalovali omalovánku se zvířátkem. Za dobře odvedenou práci si každý zaslouží odměnu a pro nás to dnes měla být vycházka s jízdou na ponících. Bohužel hned na začátku procházky nás překvapil déšť, takže jsme se utíkali schovat do hospůdky u Apollonova chrámu, kde jsme přečkali nejhorší průtrž mračen. Vzhledem k tomu, že nejen koně, ale i farmáři byli celý mokří vydali jsme se na cestu zpět na Stáj. Zde jsme si sbalili do batůžků suché oblečení, pití a šli jsme do kempu do teplíčka. V kempu jsme chvíli malovali, dali si vynikající obídek a po něm jsme tvořili strašidýlka. Ve tři hodiny jsme se vrátili zpět na Stáj, dali jsme si svačinku, pomazlili se ze zvířátky a rozutekli se k maminkám.
Zítra snad bude lepší počasí a procházka s poníkama, na kterou jsme se těšili, se snad vydaří....Fotogalerie:Týden se zvířátky 25.8.2014-29.8.2014

/album/fotogalerie-tyden-se-zviratky-25-29-8-2014/a10342940-4536603148394-8686964424949444688-n-jpg1/

—————

—————


Kontakt

Mateřské Centrum Lvíček Dyjáček

608799200


počítadlo.abz.cz